Skip Navigation LinksPartners

Partnerler


DAÜBAT

Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu, diğer adı ile DAÜBAT, Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi bünyesinde Şubat 2015 ile başlayan yoğun bir süreç sonrasında kurulmuş olup fakülte öğrencilerinin akademik ve sosyal donanımlarını arttırmaya yönelik faaliyet gösteren, tıp öğrencilerine mahsus bir kulüptür. İlerleyen süreçte  Tıp Fakültesi bünyesinde düzenlenecek olan çok yönlü aktivitelerin aktif merkezi olmayı amaçlayan kulüp, dolayısı ile DAUTOK 2017 altyapısının oluşturulmasında gerekli akademik, lojistik ve iş gücü desteğini organizasyon komitemize sağlamak ile mükelleftir.


TÜBAT 11.ULUSAL 3. ULUSLARARASI 'GÖĞÜS HASTALIKLARI' TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ


Trakya Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu (TÜBAT); Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Misyonu tıp fakültesi öğrencilerinin bilimsel, sosyal ve akademik gelişimine katkıda bulunmak olan topluluk, bu bağlamda birçok seminer, sempozyum ve ulusal/uluslararası düzeyde kongre düzenlemektedir. Bu etkinliklerin bir yenisi daha, Trakya 11. Ulusal 3. Uluslararası "Göğüs Hastalıkları" Tıp Öğrenci Kongresi, 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi, Edirne, Türkiye'de düzenlenecektir.


Kongrenin bilimsel programı; 

-Başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede görev yapan alanında otör akademisyenlerin konuşmalarından,

-Tıp fakültesi öğrencilerinin yapmış olduğu bilimsel çalışmalardan,

-Tıp fakültesi öğrencilerinin yapacağı sözlü ve poster sunumlarından,

-Kongrede yapılan sözlü sunumların içeriğine göre hazırlanmış sorulardan oluşan keypad oturumlarından,

-Katılımcıların mesleki becerilerini geliştirmeye yönelik planlanmış atölye çalışmalarından oluşmaktadır.

Kongrenin sosyal programı; gala yemeği, konserler, Edirne'nin tarihi dokusunu anlatan şehir turu ve çeşitli eğlenceli aktivitelerden oluşmaktadır. Bilimin ve eğlencenin üst seviyede yaşandığı bu kongreye hepiniz davetlisiniz.Kongreye dair tüm detaylar ve kayıt formu için tubat.trakya.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz


 Tarih: 12-14 Mayıs 2017

  Web Sitesi: : http://tubat.trakya.edu.tr

  Facebook: : https://www.facebook.com/trakyabat/

  E-Mail : tubat@ulubat.org 

  Twitter: :https://twitter.com/tubat_edirne