Skip Navigation LinksPrivate-Dorm

Özel Yurtlarımız

Yurtlarda konaklamayı tercih eden misafirlerimiz için Üniversitemiz kampüsü içinde bulunan Ramen ve Prime Living yurtları ile anlaşmış bulunmaktayız. Yurtlarımız hem lüks hem de uygun fiyata sizlere hizmet verecektir.

Anlaştığımız yurtlar için belirlenen fiyat 15$'dır.  Yurt yerleştirmeleri, müsaitlik durumuna göre kongre organizasyon ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Ramen

Ramen Öğrenci Yurdu Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içerisinde 2015-2016 akademik yılında faaliyete geçmiştir. Ramen Öğrenci Yurdu modern mimarisi ve iç tasarımı ile toplam 6 katlıdır ve 500 öğrenci kapasitesine sahiptir. Kız ve Erkek öğrenciler için düzenlenmiş iki ayrı bloktan oluşmaktadır. Odalar standart ve balkonlu olmak üzere öğrencilere iki farklı seçenek sunmaktadır. Öğrencilere her türlü konforu sağlamak amacıyla hazırlanan odaların her birinde tuvalet-banyo bulunmaktadır. Gün içerisinde olduğu gibi akşamları da görev alan yurt sorumluları öğrencilere tam zamanlı destek veren ekip ile birlikte anlık sorunlarda her zaman öğrencilerin yanında bulunarak onlara yardımcı olmaktadırlar.

Tüm odalarda mutfak, buzdolabı, elektrikli ocak, telefon, LED TV, uydu sistemi, klima, gardırop, boy aynası, komodin, çalışma masası, çalışma sandalyesi, 24 saat sıcak su ve kablolu, kablosuz internet bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için linki tıklayınız. RamenPrime Living

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içerisinde yer alan ve bu yıl hizmete giren 'Prime Living' öğrenci yurdu sağladığı hizmetler ve sunmuş olduğu farklı oda seçenekleriyle öğrenciler için konforlu ve aynı zamanda kendilerini evlerindeymiş gibi hissedebilecekleri bir ortam yaratmaktadır. Kaliteli yaşam için bina içerisinde 8 adet panaromik asansör, oda içerisinde ses ve ısı izolasyonunu sağlayan çift cam pencere ve kalın izolasyonlu ses geçirmeyen duvarlar, merkezi soğutma ve yerden ısıtma sistemi öğrencilere daha fazla konfor sağlamaktadır. Elektrik kesintilerine karşı jeneratör de mevcuttur. 24 saat güvenlik ve resepsiyon görevlilerinin hizmet verdiği tesisler kamera sistemi, yangın alarmı ile donanımlıdır.

Tüm odalarda her öğrenci için birer adet olmak üzere; çalışma masası, kitaplık, elbise dolabı, karyola, çalışma sandalyesi ve her oda için bir buzdolabı vardır. Ayrıca hızlı internet ve 24 saat sıcak arıtılmış su hizmeti vermektedir.

Daha fazla bilgi için linki tıklayınız. Prime Living