Skip Navigation LinksAmbassadors1123-6654

Kongre Temsilciliği

 

DAUTOK 2017'ye olabildiğince dikkat çekebilmek için tüm dünyadaki öğrencilerin yardımına ihtiyacımız vardır. Yardım edecek öğrencilere "kongre temsilcileri" denir ve DAUTOK 2017'yi kendi fakültelerinde teşvik etme görevi vardır. Bu "kongre temsilcileri" sistemi ile tüm dünyadaki tıp, sağlık bilimleri, eczacılık, psikoloji, moleküler biyoloji ve genetik okuyan öğrencilere ulaşıp, bilgi verebiliriz. Önceki konferanslarımızdan birine katılmanız gerekli değildir. Birçok tıp, sağlık bilimleri, eczacılık, psikoloji, moleküler biyoloji ve genetik öğrencilerinin yaklaşmakta olan DAUTOK 2017 hakkında bilgi sahibi olmaları ile birlikte 4-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz DAUTOK 2017'ye katılımlarını beklemekteyiz. DAUTOK'u tanıtmak için, dijital ortamda hazırlanan promosyon ürünlerini siz kongre temsilcilerimize ulaştıracağız ve bunları Facebook, Twitter ve fakültenizin web sitesinde yayınlamanızı beklemekteyiz.

Kongre temsilcisi olmak harika bir deneyimdir. Diğer öğrencilerinizi DAUTOK 2017'ye katılmaya ikna edeceksiniz ve en iyi kongre temsilcimiz ödüllendirilecektir! Ayrıca, arkadaşlarını DAUTOK 2017'ye katılmaya ikna edecek tüm kongre temsilcilerimiz sertifika alacaktır.

DAUTOK 2017'yi kendi ülkenizde, fakültenizde tanıtmak ister misiniz? Kongre Temsilcimiz Olun! Kongre temsilcimiz olabilmek için lütfen aşağıdaki linkteki formu doldurunuz: